top of page

Продовжуємо щовівторка консультувати

Шановні випускники, батьки та колеги!

Ми продовжуємо збирати та структурувати освітні новини щодо підготовки до національного мультипредметного тесту (НМТ) та щовівторка вихходимо у прямий ефір на онлайн-консультації в ZOOM.

Якщо Ви не знайшли відповіді на питання про умови вступу до закладів вищої освіти, то обласний науково-методичний центр моніторингових досліджень якості освіти пропонує долучитись до онлайн-консультацій щодо актуальних питань проходженням національного мультипредметного тесту (НМТ), умов вступу до закладів вищої освіти, особливостей написання мотиваційного та рекомендаційного листів, інші питання на які ми компетентні та зможемо відповісти або підкажемо де та як з'ясувати, головні новини від МОН та УЦОЯО.

Ми ведемо відеозаписи наших консультацій та викладаємо їх на нашому сайті разом з презентаціями (https://zapmonitoring.wixsite.com/mysite).

Запрошуємо вас долучатись до консультацій щовівторка з 16:00.

Вхід до консультаційної зали за прямим покликанням:

https://us02web.zoom.us/j/82731000176?pwd=ZnhyaEVLekVwZFZCekljdW1XVE5Fdz09

або за ідентифікатором конференції ID: 827 3100 0176 Код доступу: ONMC

Поділіться цією інформацією з усіма зацікавленими особами з кола ваших друзів та знайомих.

Також можна зробити подію-нагадування у своєму електронному календарі за допомогою цього посилання.

Консультації організовано та проводитимуться співробітниками обласного науково-методичного центру оцінювання якості освіти (відвідати сайт центру) комунального закладу "Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти" (відвідати сайт інституту) Запорізької обласної ради.

Для відвідування консультацій Вам знадобиться програмне забезпечення ZOOM, яке потрібно встановити заздалегідь, для різних платформ можна завантажити за посиланнями: для ПК, Android, iPhone.bottom of page